Zakończenie głodówki – Część 3 – cia cyklu o głodówkach .

Zakończenie cyklu prelekcji na temat głodówek. Będziemy mieć tak jak w poprzednich spotkaniach skrótowe posumowanie wszystkich informacji na temat głodówek oraz będziemy zajmować się tematem wyjścia z głodówki oraz diety po jej zakończeniu.  Głodówka lecznicza charakteryzuje się tym iż organizm wraca do równowagi , przejawem tego jest utrata wagi  bez pojawiania się efektu jojo.  Aby nie zaprzepaścić tego dorobku należy po głodówce zmienić swe złe nawyki żywieniowe, zmienić tryb życia na bardziej aktywny i zadbać o swą psychikę. Czy jest możliwa taka rewolucja, taka zmiana w życiu każdego z nas – tak jak najbardziej trzeba posiadać wiedzę  i opanować pewne techniki.

Na naszym spotkaniu będzie  można je poznać i spróbować z nich skorzystać.

Zapraszamy jak zwykle co czwartek na godzinę 18.00  Nowy Sącz ulica Rejtana 18 – Internat samochodówki.

Kwestie organizacyjne.

Aby usprawnić nasze cotygodniowe spotkania postanowiliśmy wydzielić pół godziny na „Ryneczek Czwartkowy” Sadeckiej Kooperatywy Spożywczej. Będzie można kupić sprzedać wymienić ekologiczne produkty , a także odebrać towar z naszego sklepu co tydzień w czwartek w godzinach 18.00 – 18.30.

O godzinie 18.30 – będzie zawsze prelekcja tematyczna .

Powołujemy też 30 minutowe spotkania robocze członków  Stowarzyszenia Sądecka Kooperatywa . Będą się odbywać  pół godziny przed 18-tą.- czyli od godziny 17.30. Na tych spotkaniach będziemy poruszać sprawy organizacyjne aby nie zanudzać nimi naszych sympatyków .

Zapraszamy na spotkanie

Zapraszamy do naszego sklepu

Zapraszamy do odwiedzania  naszej strony internetowej gdzie są zamieszczane bieżące informacje o naszej działalności .

Zapraszamy do działania i prosimy o wspieranie naszego działania w każdej możliwej formie.