Jak wspomagać swój organizm w dobie rozwoju cywilizacji.

Cywilizacja współczesna jak bazyliszek niszczy wszystko na co padnie jej wzrok . Zniszczona wyjałowiona gleba, zatruta woda, powietrze, przetworzona żywność, modyfikowane organizmy . Jak wobec tych zagrożeń wspomagać swój organizm w dobie rozwoju cywilizacji ?
Na kolejnym naszym czwartkowym spotkaniu będziemy mówić jak w zgodzie ze zdrową i naturalną żywnością dodatkowo wspomagać swój organizm aby mógł w naturalny sposób bronić się przed zagrożeniami jakie niesie cywilizacja.
Przyzwyczailiśmy się iż trzeba się chronić przed najgorszymi chorobami  cywilizacyjnymi jak nowotwory, alergie, choroby układu krążenia . Walkę o swe zdrowie należy zacząć od  najprostszego przeziębienia czy osłabienia organizmu aby mieć szansę na życie w dobrym zdrowiu.
Wspomnimy również o kosmetykach – produktach stworzonych w oparciu o najnowsze odkrycia naukowe i z wykorzystaniem najnowszych technologii – technologia dorosłych  komórek macierzystych.
 Zapraszamy więc na nasze kolejne spotkanie .
Nowy Sącz ul. Rejtana 18 – Internat samochodówki.
O godzinie 17. 30 zapraszamy członków Stowarzyszenia Sądecka Kooperatywa – sprawy wewnętrzne.
18.00 ” Ryneczek Czwartkowy ” – sprzedaż, zakup, wymiana towarów , odbiór towarów zamówionych w naszym sklepie    http://www.kooperatywa.otwarte24.pl/
 18.30 – prelekcja ” Jak wspomagać swój organizm w dobie rozwoju cywilizacji.”
Wstęp oczywiście wolny
Serdecznie zapraszamy.