Normobaria – największe odkrycie medyczne ostatnich dekad .

Doktor Jan Pokrywka przy jego domu normobarycznym
Doktor Jan Pokrywka przy jego domu normobarycznym.

Polski wynalazek doktora Jana Pokrywki. Zauważył on cudowne właściwości szpitalnych komór hiperbarycznych które stosuje się chwilowo przy leczeniu między innymi poważnych oparzeń ciała  i wykorzystał je do budowy komory normobarycznej w której można przebywać ciągle.

Co to takiego normobaria ?

Stan ciśnienia atmosferycznego najbardziej sprzyjający zdrowiu i długowieczności człowieka , który umożliwia lepsze przyswajanie tlenu przez komórki organizmu człowieka.

więc mamy :

-Ciśnienie 1,5 atmosfery

-tlenu 38%

-dwutlenku węgla 0,5%

-wodoru 0,5%

Dzięki komorze normobarycznej można uleczyć choroby nieuleczalne w żaden inny sposób a jedynym efektem ubocznym jest ………długowieczność  – ponad 120 lat , ponad normę jaką na tej ziemi przeznaczyła nam natura.

 

Normobaria szczególnie zalecana jest przy :

-udarach wylewach, porażeniach

-zawałach serca

-stwardnieniu rozsianym

-problemach ze stawami i kręgami

-astmie

Komora zmniejsza stany zapalne i dotlenienie wszystkich komórek , przyśpiesza regenerację i rozwój naczyń krwionośnych, zmniejsza obrzęk uszkodzonych tkanek, dzięki czemu mamy lepszą dostawę składników odżywczych do najbardziej odległych i niedotlenionych komórek ciała, wzmacnia kości, poprawia trawienie , przyśpiesza gojenie się ran, zwiększa wydolność psychiczną i fizyczną organizmu oraz zdolności do zapamiętywania.

Komór normobarycznych jest w Polsce kilka , i trzeba tutaj podkreślić iż  nowosądeckie to prawdziwe zagłębie tej nowej technologii. Dzięki niej  wrócił  do zdrowia nasz sądecki milioner Kazimierz Pazgan , i między innymi dlatego w Nowym Sączu rusza produkcja tych „kapsuł zdrowia”  Pierwsza powstała w Wielopolu i jest gorąco polecana  dla każdego kto chce zadbać o swe zdrowie

https://web.facebook.com/komoranormobaryczna/

 

Komora normobaryczna w rezydencji Kazimierza Pazgana
Komora normobaryczna w rezydencji Kazimierza Pazgana

 

Będziemy mieli przyjemność gościć na naszym kolejnym spotkaniu Kooperatywy jednego z prekursorów tej techniki leczenia , konstruktora, budowniczego komory , człowieka o głębokiej wiedzy na temat zdrowia, i praktyka w tym temacie Pana  Stanisława Fałowskiego. Na prezentacji będzie można dowiedzieć się wszystkiego na temat normobarii, komory którą dysponuje pan Stanisław i technik dzięki którym możemy szybko wrócić do zdrowia i cieszyć się nim bardzo długo.

Zapraszamy .

Program spotkania:

17.30 – Sprawy bieżące i organizacyjne członków Stowarzyszenia

18.00 – „Ryneczek Czwartkowy” Sadeckiej Kooperatywy Spożywczej. Będzie można kupić sprzedać wymienić ekologiczne produkty , a także odebrać towar z naszego sklepu .

18.30 – Wykład i dyskusja –Normobaria – Stanisław Fałowski.

Zapraszamy wszystkich serdecznie : Nowy Sącz ul. Rejtana 18. – czwartek 22.06.2017 – godzina 18.00.

Wstęp wolny.

 

 

 

 

One Reply to “Normobaria – największe odkrycie medyczne ostatnich dekad .”

  1. Leszek

    Inspirująca wiedza warta rozdawania. Autorom podziękowania ślę serdeczne . BUDZIMY ŚWIATŁO WIEDZY. podaj dalej. Polecam . !!.

Comments are closed.