Moc myśli, siła słów

Moc myśli, siła słów 

 
Każdy ma w sobie twórczą moc, a jednym ze sposobów, aby tę moc wykorzystać dla własnego dobra jest zwrócenie uwagi na słowa, które wypowiadamy. Używajmy słów, które nasza podświadomość potrafi właściwie zrozumieć. Czasem nie zdajemy sobie sprawy, ile przysparzamy sobie problemów tylko z tego powodu, że wypowiadamy słowa czy całe wyrażenia, które dla podświadomości oznaczają coś zupełnie przeciwnego niż to, co mamy na myśli.
A myśli towarzyszą nam stale i to one budują nasze życie. Często są radosne, przyjazne dla nas i dla innych osób. Z takimi myślami czujemy się dobrze. Czasami bywa gorzej i nie wiemy, co zrobić, gdy dopadną nas tak zwane, czarne myśli? Jak je zatrzymać, jak je przetransformować, aby czuć się lepiej? Jak pomagać sobie nawzajem swoimi myślami? Czy myśli dziesięciu osób skupione na jednym temacie są 10 razy silniejsze niż myśli jednej osoby? A może 100 razy? A może wcale nie mają mocy?
Jak uzdrowić siebie poprzez tworzenie odpowiednich myśli? Jak pomóc innym kierując w ich stronę dobre, serdeczne myśli?
Jakie mamy dowody na to, że nasze życie zależy od naszych myśli? Czym jest pamięć wody i jakie to ma znaczenie dla naszego życia?
Odpowiedzi na te i inne pytania związane z wypowiadanymi słowami i tworzonymi myślami będą tematem kolejnego czwartkowego spotkania Sadeckiej Kooperatywy, które z radością przygotowuje dla wszystkich zainteresowanych Lila Kastelik.

Program spotkania:

17.30 – Sprawy bieżące i organizacyjne członków Stowarzyszenia.

18.00 – „Ryneczek Czwartkowy” Sadeckiej Kooperatywy Spożywczej. Będzie można kupić sprzedać wymienić ekologiczne produkty , a także odebrać towary  z naszego sklepu .

18.30 – Wykład i dyskusja – Moc myśli, siła słów  – Lila Kastelik

Zapraszamy wszystkich serdecznie : Nowy Sącz ul. Rejtana 18. – czwartek 27.07.2017 – godzina 18.00.

Wstęp wolny.