Historia Polityczna Polski Nowe Spojrzenie

W sobotę  4 listopada .2017r., o godz. 18.00 w Nowym Sączu  w restauracji Panorama odbędzie się nowosądecka premiera pierwszego tomu książki Radosława Patlewicza „Historia polityczna Polski – nowe spojrzenie” To książka, która rzuca nowe światło na dzieje naszej ojczyzny. Tom I zawiera wiedzę od czasów tworzenia państwowości do okresu rozbiorów.

Jak mówi autor: „Nie jest to książka mająca na celu dzielenie się teoriami spiskowymi czy deklaratoryjne odkłamywanie historii przez kolejne jej fałszowanie, tym razem po innej linii partyjnej. Wręcz przeciwnie – jej celem jest przedstawienie wydarzeń i procesów historycznych w sposób obiektywny, w oderwaniu od panującej obecnie poprawności politycznej.”

Radosław Patlewicz podkreśla, że nie można prowadzić polityki bez właściwego zrozumienia polskiej historii. „Do skutecznego prowadzenia polskiej polityki wystarczy dobrze przestudiować naszą historię. Dokładnie to opisałem w swojej książce.”

PROMOCJA  tomu 1-szego będzie tematem dodatkowym gdyż tematem przewodnim naszego sobotniego spotkania będzie  :

„Jak było naprawdę z odzyskaniem niepodległości  przez II RP” 

Wątek ten będzie szeroko rozwinięty w drugim tomie pisanej przez autora książki , którego wydanie jest przewidziane na pierwszą połowę 2018 roku.

Bez teorii spiskowych , tylko na faktach które są mało znane z powodu ” poprawności politycznej” będziemy mogli prześledzić prawdziwe wydarzenia które doprowadziły do niepodległości Polski, poznać prawdziwych bohaterów tych czasów , ich  jasne i ciemne strony, prześledzić procesy polityczne i społeczne które dały nam odrodzenie ojczyzny.

Zapraszamy wszystkich na spotkanie w sobotę 4 listopada w restauracji Panorama.

Zapraszamy na wykład i do dyskusji.

Wstęp wolny.

Każda nabyta książka będzie zawierała dedykację autora.

Cena książki na spotkaniu promocyjna – tylko 36 złotych.