Optymalne żywienie według Beaty Miłkowskiej .

Zwieńczenie całej tegorocznej serii wykładów na temat zdrowia, długowieczności , optymalnego odżywiania , odtruwania i odbudowy organizmu.

Na poprzednich wykładach dowiedzieliśmy się o szkodliwym wpływie współczesnego środowiska, dowiedzieliśmy się o Zeolicie  który jest w stanie ten negatywny wpływ zniwelować, o podstawach naszego zdrowia, naszego drugiego mózgu w jelicie cienkim, a  teraz dowiemy się reszty  jak za pomocą odżywiania  zadbać o cały organizm aby cieszyć się dobrym zdrowiem aż do późnej starości.

Pani Beata będzie miała wykład o godzinie 18-tej w piątek ale już stało się tradycją iż będzie przyjmować do końca tygodnia osoby które chcą poznać stan swego zdrowia , dzięki urządzeniu  Clue Medical  oraz szkole BNR i jej metodom diagnostycznym  .

Na odczycie będzie ostatnia szansa aby umówić się z Panią Beatą , a jak ona ciągle powtarza – pod warunkiem iż się uczestniczyło na jej wykładzie, który jest on niezbędnym elementem dalszego postępowania gwarantującego powrót do zdrowia.

Sadecka Kooperatywa Spożywcza realizując swe zadania statutowe dotyczące promowania zdrowego stylu życia zaprasza Państwa w piątek 10 listopada o godzinie 18-tej na odczyt pani Beata Miłkowskiej na temat ” Optymalne żywienie ” który się odbędzie w sali Miasteczka Multimedialnego w Nowym Sączu przy ulicy Myśliwskiej 2 .

Będzie można nabyć Zeolith i inne produkty LavaVitae – a także  ciekawą literaturę prozdrowotną .

Zapraszamy także do odwiedzin komory Normobarycznej  która jest cudownym elementem każdej kuracji w której cenny jest czas , gdyż daje ona  go organizmowi aby mógł się uporać ze swymi problemami.

Unikalna na skalę Polską i światową Komora Normobaryczna znajduje się  na przedmieściach Nowego Sącza w miejscowości Wielopole  86.

Więcej informacji można zasięgnąć pod numerem 606 129 602.

Tradycyjnie już – będzie można otrzymać na wykładzie darmowe wejściówki  na sesję do komory.

Zapraszamy wszystkich serdecznie.

Wstęp wolny.