Wiara, czy to jest nam dzisiaj potrzebne?

Wiara, czy to jest nam dzisiaj potrzebne?

Jeśli zadajesz sobie pytania, skąd się wzięliśmy. Po co tutaj na Ziemię przybyliśmy i co będzie, kiedy nas już nie będzie tutaj. Jeśli przemknęło Ci przez myśl, że cały ten świat nie mógł powstać ot tak sobie, przez przypadek, wybuch, a tym wszystkim, co nas otacza musi sterować KTOŚ, bo Świat jest tak inteligentnie i tak bogato urządzony – zapraszam Cię na najbliższe spotkanie Kooperatywy.
Chcę Ci przekazać, że wszystko ma sens, nic nie dzieje się przypadkowo, wszystko jest po coś, wszystko jest ze sobą powiązane. Chcę także Ci przekazać, że można i należy swoją siłę wewnętrzną czerpać z wiary, szukać, drążyć, zadawać pytania i szukać odpowiedzi, do skutku.
I wreszcie chcę Ci przekazać, że każdy ma prawo do szczęścia, zdrowia, spełnienia, do działania. A jeżeli nawet spotyka nas porażka, choroba, cierpienie – to w tym też jest sens, czasem o ogromnym znaczeniu w przyszłości. Dzisiejsze czasy zabijają w nas siłę ducha.
Uważam, że o ten aspekty naszego życia musimy dbać w szczególny sposób. I nie dać sobie wmawiać, że to jest nam niepotrzebne. Jest to bardzo potrzebne, aby żyć w harmonii, stabilizacji i umieć osiągnąć wewnętrzny spokój.
Janusz Trzciński

Zapraszamy na kolejne spotkanie Sądeckiej Kooperatywy.

 

Program spotkania:

17.30 – Sprawy bieżące i organizacyjne członków Stowarzyszenia

18.00 – „ Ryneczek Czwartkowy ” Sadeckiej Kooperatywy Spożywczej. Będzie można kupić sprzedać wymienić ekologiczne produkty , a także odebrać towar z naszego sklepu .

18.30 – Wykład i dyskusja – Wiara czy to jest nam dzisiaj potrzebne   – Janusz Trzciński

Zapraszamy wszystkich serdecznie :

UWAGA !

Zmieniliśmy dotychczasowe  miejsce spotkań .

Od dnia 1 lutego 2018 zapraszamy do Bistro Domino ul. Kościuszki 24 Nowy Sącz – na przeciwko lodziarni Argasińskich.

http://cateringdomino.pl

Współrzędne :    49°37’20.0″N  20°41’33.8″E

Mapka poniżej

Po godzinie 16-tej na wszystkich parkingach płatnych w okolicy nie pobiera się opłat.  Można więc wyszukiwać wolnych miejsc które najłatwiej znaleźć w okolicy Starostwa Powiatowego niestety w okolicach plant  wprowadzono zakaz parkowania.

Zapraszamy – czwartek  – 15 marca – godzina 18.00