Kosmetyki naturalne

Zapraszamy na kolejne czwartkowe spotkanie Sądeckiej Kooperatywy.

Tym razem będzie o kosmetykach naturalnych. Opowiemy, na co zwracać uwagę, dokonując wyboru kosmetyku, jak czytać skład zamieszczony na opakowaniu. Zwrócimy szczególną uwagę na składniki nieprzyjazne naszej skórze, nieprzyjazne dla naszego zdrowia – o tym, w jakich rodzajach produktów mogą występować oraz jak w dłuższej perspektywie czasowej wpływają one na funkcjonowanie nie tylko naszej skóry, ale całego organizmu, w tym organów wewnętrznych. Powiemy, jakie składniki są najbardziej korzystne, a wręcz lecznicze dla naszej skóry. Nauczymy, jak we własnej kuchni, korzystając z bardzo prostych składników zrobić domowy peeling, własną pastę do zębów, maseczkę. Powiemy o tym, czego unikać, a co szczególnie warto stosować.
 
Majru – Natural Cosmetics, pierwsza nowosądecka manufaktura kosmetyków naturalnych zaprezentuje przy tej okazji swoje naturalne, ręcznie wytwarzane produkty, które powstają w Nowym Sączu!
Spotkanie poprowadzi Ewa Sikorska – Trzcińska, współzałożycielka Majru – Natural Cosmetics.


Program spotkania:

17.30 – Sprawy bieżące i organizacyjne członków Stowarzyszenia

18.00 – „ Ryneczek Czwartkowy ” Sadeckiej Kooperatywy Spożywczej. Będzie można kupić sprzedać wymienić ekologiczne produkty , a także odebrać towar z naszego sklepu .

18.30 – Wykład i dyskusja – Naturalne kosmetyku    – Ewa Trzcińska

Zapraszamy wszystkich serdecznie :

UWAGA !

Zmieniliśmy dotychczasowe  miejsce spotkań .

Od dnia 1 lutego 2018 zapraszamy do Bistro Domino ul. Kościuszki 24 Nowy Sącz – na przeciwko lodziarni Argasińskich.

http://cateringdomino.pl

Współrzędne :    49°37’20.0″N  20°41’33.8″E

Mapka poniżej

Po godzinie 16-tej na wszystkich parkingach płatnych w okolicy nie pobiera się opłat.  Można więc wyszukiwać wolnych miejsc które najłatwiej znaleźć w okolicy Starostwa Powiatowego niestety w okolicach plant  wprowadzono zakaz parkowania.

Zapraszamy – czwartek  – 22 marca – godzina 18.00