Tragiczny stan Polskiego Rolnictwa – Knurowski Włodzimierz

Witamy wszystkich członków i sympatyków Sądeckiej Kooperatywy.

Zapraszamy po przerwie wakacyjnej na kolejne cykliczne spotkania Sądeckiej Kooperatywy. Jako że działamy wraz z rolnikami którzy produkują zdrową żywność nie możemy być głusi na głosy rolników które mówią iż mamy do czynienia z niszczeniem potęgi jaką była Polska , polskiej potęgi rolnej przez koncerny i obcy kapitał . Promowane są monokultury , wprowadzana chemizacja rolnictwa, wprowadzane opatentowane genetycznie modyfikowane rośliny i całkowite uzależnienie od koncernów skupujących płody rolne.

Polski rząd zachowuje się jak okupant który prowadzi politykę rabunkową , od wyborów do wyborów . Skorumpowany wymiar sprawiedliwości , sądownictwo i policja służą jako aparat represji do wprowadzenia zamierzonego celu – podporządkowania sobie narodu polskiego niszcząc jakiekolwiek ogniska wolności i niezależności.

O tym wszystkim powie nam Włodzimierz Knurowski – rolnik który walczy o sprawiedliwość i swe prawa od kilku dekad .

Zapraszamy .

 

Program spotkania:

17.30 – Sprawy bieżące i organizacyjne członków Stowarzyszenia

18.00 – „ Ryneczek Czwartkowy ” Sadeckiej Kooperatywy Spożywczej. Będzie można kupić sprzedać wymienić ekologiczne produkty , a także odebrać zamówiony towar.

18.30 –Prelekcja na temat  – „Tragiczny stan polskiego rolnictwa ” – Włodzimierz Knurowski

 

Zapraszamy wszystkich serdecznie do Bistro Domino ul. Kościuszki 24 Nowy Sącz – na przeciwko lodziarni Argasińskich.

http://cateringdomino.pl

Współrzędne :    49°37’20.0″N  20°41’33.8″E

Mapka poniżej

Po godzinie 16-tej na wszystkich parkingach płatnych w okolicy nie pobiera się opłat.  Można więc wyszukiwać wolnych miejsc które najłatwiej znaleźć w okolicy Starostwa Powiatowego niestety w okolicach plant  wprowadzono zakaz parkowania.

Zapraszamy – czwartek  – 6 września   – godzina 18.00 .