Zdrowie i długowieczność według szkoły BNR Petera Winklera

Współczesna medycyna wmawia nam iż nie mamy większego wpływu na nasze zdrowie a  choroby to loteria w której coraz więcej ludzi przegrywa.

Medycyna alternatywna , ziołolecznictwo , terapeuci  uważają iż można każdą chorobę wyleczyć ale choroba jest nieszczęściem które losowo przytrafia się choremu .
Szkoła BNR poprzez wyniki praktyczne kilkudziesięciu tysięcy wyleczeń , twierdzi iż oprócz przypadków losowych jak  wypadki , złamania i inne mechaniczne uszkodzenia ciała każdy człowiek pracuje na swe choroby przez kilka , kilkadziesiąt lat i każda choroba to jest nasza i tylko nasza wina.
Chorujemy z powodu swej niewiedzy , lenistwa, przyzwyczajeń , nawyków . Chorujemy dlatego iż nie chcemy sami dbać o swe zdrowie , chcemy aby za nas dbał o nasze zdrowie ktoś inny.
Takie podejście skutkuje chorobami cywilizacyjnymi , epidemią chorób nowotworowych , plagą upośledzonych i chorych dzieci i powolnym wymieraniem całych narodów.
 Zapraszamy na kolejne spotkanie poświęcone najnowszej holistycznej wiedzy dotyczącej naszego zdrowia, diagnozowania jego stanu , sposobów jego naprawy i świadomego wpływania na nie  i swą długowieczność.

Program spotkania:

17.45 – Sprawy bieżące i organizacyjne członków Stowarzyszenia  w związku ze zbliżającym się Walnym Zebraniem .

18.00 – „ Ryneczek Czwartkowy ” Sadeckiej Kooperatywy Spożywczej. Będzie można kupić sprzedać wymienić ekologiczne produkty , a także odebrać zamówiony towar.

18.30 –Prelekcja na temat  – „Zdrowie i długowieczność według szkoły BNR Petera Winklera ” – Jacek Kościółek

Zapraszamy wszystkich serdecznie do Bistro Domino ul. Kościuszki 24 Nowy Sącz – na przeciwko lodziarni Argasińskich.

http://cateringdomino.pl

Współrzędne :    49°37’20.0″N  20°41’33.8″E

Mapka poniżej

Po godzinie 16-tej na wszystkich parkingach płatnych w okolicy nie pobiera się opłat.  Można więc wyszukiwać wolnych miejsc które najłatwiej znaleźć w okolicy Starostwa Powiatowego niestety w okolicach plant  wprowadzono zakaz parkowania

Zapraszamy – czwartek  – 18 października    – godzina 18.00 .