Jak ogrzewać dom taniej niż węglem ? – Pompy ciepła .

Jak ekologicznie ogrzewać dom taniej niż węglem ? – Pompy ciepła .
Na ostatnim spotkaniu dotyczącym energii elektrycznej pozyskiwanej z instalacji fotowoltaicznej mieliśmy okazję zobaczyć pompę ciepła , urządzenie które jak odpowiednio go zainstalujemy potrafi ogrzewać nasz dom taniej niż ogrzewanie za pomocą węgla , bez zanieczyszczania powietrza bez uciążliwej i brudnej pracy .
Postęp technologiczny jest tak ogromny iż ceny pomp ciepła z kilkudziesięciu tysięcy złotych spadły do kilku tysięcy , wobec czego ta technologia pozyskiwania ciepła staje się dostępna dla każdego , i jest kuszącą alternatywą do tradycyjnego ogrzewania .

Zapraszamy – wszystko na temat pomp ciepła – z pierwszej ręki od praktyka – na kolejnym spotkaniu Sądeckiej Kooperatywy.

Program spotkania:

17.45 – Sprawy bieżące i organizacyjne członków Stowarzyszenia  w związku ze zbliżającym się Walnym Zebraniem .

18.00 – „ Ryneczek Czwartkowy ” Sadeckiej Kooperatywy Spożywczej. Będzie można kupić sprzedać wymienić ekologiczne produkty , a także odebrać zamówiony towar.

18.30 –Prelekcja na temat  – „Jak ogrzewać dom taniej niż węglem ? – Pompy ciepła – Wiesław Słyś

Zapraszamy wszystkich serdecznie do Bistro Domino ul. Kościuszki 24 Nowy Sącz – na przeciwko lodziarni Argasińskich.

http://cateringdomino.pl

Współrzędne :    49°37’20.0″N  20°41’33.8″E

Mapka poniżej

Po godzinie 16-tej na wszystkich parkingach płatnych w okolicy nie pobiera się opłat.  Można więc wyszukiwać wolnych miejsc które najłatwiej znaleźć w okolicy Starostwa Powiatowego niestety w okolicach plant  wprowadzono zakaz parkowania

Zapraszamy – czwartek  – 6 grudnia    – godzina 18.00 .